02

сер 2016

Відбувся семінар-практикум «Управління багатоквартирним будинком: нові правила та вимоги до оформлення документації»


2 серпня у м. Києві відбувся семінар-практикум «Управління багатоквартирним будинком: нові правила та вимоги до оформлення документації».
У заході взяли участь керівники приватних управляючих компаній та комунальних підприємств з різних регіонів України, а також представники органів місцевого самоврядування.

Під час семінару було висвітлено наступні теми:

  • Правила проведення загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків та вимоги до оформлення протоколів.
  • Правила проведення і оформлення результатів письмового опитування.
  • Порядок реєстрації протоколів в органах місцевого самоврядування. Порядок проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирного будинку та оформлення конкурсних пропозицій його учасниками.
  • Порядок укладення договору з управителем: який договір укладати?
  • Відносини управителя з ОСББ як одна із альтернатив: порядок та умови укладення договору.
  • Ціни/тарифи, які може застосовувати управитель.
  • Забезпечення споживачів пільгами та субсидіями.

Наталія Олійник, під час виступу, наголосила на необхідності кваліфікованого підходу до управління багатоквартирним будинком, а також дотримання вимог технічної експлуатації. Оскільки, основна мета реформи житлово-комунального господарства – забезпечення споживачів якісними послугами.

Особливої зацікавленості в учасників семінару викликало питання критеріїв та методики оцінювання конкурсних пропозицій під час проведення конкурсу з визначення управителів для багатоквартирних будинків органами місцевого самоврядування, що висвітлювала Юлія Головатюк-Унгуряну.

Під час семінару також відбулося дискусійне обговорення на тему: «Методом спроб і помилок: історії успіху діючих управителів». Власним досвідом у роботі за новим законодавством у сфері управління багатоквартирними будинками під час дискусії поділилися Любов Воробець, директор ТОВ «Міський житловий центр» (м.Обухів) та Антон Крамаренко, директор ТОВ «ДОМКОМ Бровари».

Сертифікати учасникам заходу вручив Василь Ліман, президент Асоціації управителів житла, незмінний партнер нашого інституту.
Ми висловлюємо щиру вдячність всім учасникам за прийняту участь – адже семінар відбувся завдяки Вам!!! Будемо раді бачити Вас знову!