21

лют 2019

Вінницькі управителі взяли участь в юридичному тренінгу


20.02.2019 року пройшов тренінг для фахівців сфери управління житловим фондом Вінницької області, який організовано Інститутом муніципального менеджменту за ініціативи Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) та за фінансування Швейцарської конфедерації.
В готелі Optima Вінниця зібралося 45 учасників, серед яких управителі багатоквартирними будинками та представники органів місцевого самоврядування Вінницької області.
В ході проведення заходу, тренери Микола Ільїнов та Марія Осипчук розкрили тематику, що стосується можливостей термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності та щодо нової регуляторної бази і її впливу на практичну діяльність управителів.
Президент Асоціації Василь Ліман звернув увагу учасників семінару на проблемні питання, які сьогодні є в практичній діяльності управителів та над вирішенням яких останнім часом працює Асоціація управителів житла.
Також В.Ліман закликав учасників заходу долучатися до руху небайдужих фахівців сфери управління багатоквартирними будинками, яких обєднує сьогодні Асоціація управителів житла.
Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” Костянтин Ошийко доповів про законодавчі вимоги щодо проходження управителями професійної атестації та розповів, які наразі питання ще потрібно врегулювати для повноцінного впровадження системи професійної атестації управителів багатоквартирних будинків.