25

січ 2019

В Дніпрі пройшов тренінг для управителів багатоквартирними будинками


24 січня 2019 року у Дніпрі пройшов тренінг для управителів багатоквартирними будинками  на тему: “Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти”.
Зазначений захід проведено Інститутом муніципального менеджменту  у партнерстві з Асоціацією управителів житла за ініціативи проекту “Енергоефективність у житловому секторі України” Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.
У тренінгу взяли участь близько 50 фахівців сфери управління багатоквартирними будинками Дніпропетровської області.

З вітальним словом до учасників звернувся президент Асоціації управителів житла Василь Ліман.

В ході проведення тренінгу спікерами Наталією Арінічевою та Марією Осипчук розкрито низку питань, що стосуються термореновації багатоквартирних будинків та юридичних аспектів роботи управителів в сучасних умовах.

Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” Костянтин Ошийко коротко доповів учасникам тренінгу про особливості процесу проходження професійної атестації управителями та відповів на їх запитання щодо того коли, де і як можна отримати відповідний сертифікат управителю, як того вимагає ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”.


В ході проведення заходу проходила жвава дискусія, що свідчить про актуальність тематики семінару.
Проте, всі учасники заходу отримали відповіді на свої запитання та закликали організаторів частіше проводити такого роду тренінги в їх місті.