07

лют 2019

В Житомирі відбувся тренінг для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками


Близько 40 представників сфери управління багатоквартирними будинками та представників органів місцевого самоврядування і органів державної влади взяли участь у тренінгу на тему: “Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти”.

Зазначений тренінг проходив 04 лютого 2019 року в готелі “Reikartz Житомир” за ініціативи проекту IFC, група Світового банку «Енергоефективність в житловому секторі» за фінансування Швейцарської Конфедерації, організаційної підтримки Інституту Муніципального Менеджменту та у співпраці з Асоціацією управителів житла.

В ході проведення тренінгу спікер Оксана Рафальська розкрила питання щодо можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України, а інший спікер – Марія Осипчук ознайомила учасників з новою регуляторною базою та її впливом на практичну діяльність управителів.

Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман поспілкувався з учасниками тренінгу та розглянув найболючіші проблемні питання, які виникають в практичній діяльності управителів.

Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” ознайомив присутніх з особливостями проходження управителями професійної атестації та поінформував коли, де і яким чином можна буде пройти процедуру професійної атестації та отримати відповідний сертифікат.