23

лют 2017

В Києві пройшов семінар-практикум ІММ для працівників підприємств сфери житлово-комунального господарства


22.02.2017 року Інститутом муніципального менеджменту за сприяння Асоціації управителів житла проведено семінар-практикум для фахівців підприємств сфери житлово-комунального господарства на тему: “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств житлово-комунального господарства”.

В зазначеному заході взяли участь 20 представників підприємств житлово-комунального господарства. Зокрема,  бухгалтери, юристи, фахівці кадрових служб підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, теплопостачальних організацій та керуючих компаній з міст Житомир, Черкаси, Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Вишневе, Фастів та Лисичанськ.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся президент Асоціації управителів житла Василь Ліман, який побажав всім присутнім плідної та конструктивної роботи.

Спікерами семінару виступили дипломовані юристи, фінансисти, керівники підприємств сфери ЖКГ з багаторічним досвідом роботи в комерційних, державних та комунальних установах.

Слід зазначити, що серед спікерів семінару був представник Мінрегіону, який безпосередньо працював над розробкою Галузевої угоди на 2017-2018 роки.

В ході проведення семінару його учасники дізналися про зміни у трудовому законодавстві, основні аспекти трудових взаємовідносин роботодавця та працівника, механізм формування посадових окладів та часових тарифних ставок при затвердженні штатних розкладів, особливості трудових та цивільних/господарських відносин, перевірки по дотриманню трудового законодавства на підприємствах ЖКГ та багато іншого.

По завершенню семінару всі його учасники отримали сертифікати, які свідчать про успішне проходження курсу: “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств житлово-комунального господарства”.

Також слід зазначити, що учасники семінару звернулися з проханням до команди Інституту муніципального менеджменту організувати та провести семінари на іншу актуальну тематику сфери житлово-комунального господарства.

Представники Інституту муніципального менеджменту в свою чергу запевнили присутніх в подальшому проведенні семінарів за іншими програмами, в яких буде враховано найактуальніші та проблемні питання, що потребують фахових роз’яснень.

Більш детально про наступні семінари, спікерів, вартість навчання ви можете дізнатися на сайті Інституту муніципального менеджменту: http://www.imm.in.ua/  або за тел.: (044) 221-45-06