25

кві 2017

В Києві проведено семінар для фахівців сфери управління житловим фондом


25 квітня в Києві Інститутом муніципального менеджменту проведено семінар на тему: “Підходи та вимоги до оформлення документації при різних формах управління багатоквартирними будинками”.

В зазначеному семінарі взяли участь фахівці сфери управління житловим фондом з міста Києва та Київської області, Сум, Долини та Первомайська, також приємно відзначити що учасниками семінару були два представники органів місцевого самоврядування – Сумської та Вінницької міських рад.

Спікерами семінару виступили представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, практики-управителі, фахові юристи та експерти в сфері ЖКГ, які ознайомили слухачів з основними тенденціями розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні, фінансово-економічними аспектами діяльності управителя, Європейським досвідом управління житловим фондом та інноваційними рішеннями в роботі управителя. Також спікери семінару розповіли слухачам про прийняття рішень співвласниками багатоквартирних будинків щодо вибору управителя, взаємовідносини управителя та ОСББ і багато інших важливих речей.

Про актуальність тематики навчального заходу свідчить жвава дискусія, яка відбувалася в ході проведення семінару та безліч запитань з якими слухачі зверталися до спікерів.

По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати, що свідчать про успішне проходження курсу.