12

гру 2018

В Кривому Розі відбувся семінар для управителів багатоквартирними будинками Дніпропетровської області


В затишному конференц-залі готелю “Аврора” пройшов семінар для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками Дніпропетровської області.
Семінар проходив за ініціативи та фінансової підтримки проекту “Енергоефективність у житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) за організаційної підтримки Інститут муніципального менеджменту та у партнерстві з Асоціацією управителів житла.
В зазначеному семінарі взяли участь 35 слухачів, серед яких представники виконкому Криворізької міської ради та управителі багатоквартирними будинками з міст Кривий Ріг, Жовті Води та Нікополь.
В ході проведення семінару регіональний консультант проекту “Енергоефективність у житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) Наталія Арінічева
змістовно виклала інформацію стосовно можливостей термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України, а спеціаліст з юридичної просвіти зазначеного проекту Марія Осипчук  детально розповіла про нову регуляторну базу та її вплив на практичну діяльність управителів.
Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман коротко проаналізував актуальні нормативно-правові акти в сфері управління багатоквартирними будинками.
Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” Костянтин Ошийко детально розповів учасникам про прийняту постанову КМУ від 28.11.2018 №1010 “Деякі питання професійної атестації за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)” та закцентував увагу присутніх на особливостях процесу проходження професійної атестації управителями згідно норм зазначеної постанови.
Менеджер тренінгових програм проекту Наталя Ільїна  поспілкувалася з учасниками семінару та отримала зворотній зв’язок від слухачів стосовно того наскільки корисним та необхідним є проведення такого роду заходів.
В свою чергу учасники заходу подякували організаторам за проведення такого семінару в
м. Кривий Ріг та попросили,щоб приїздили з такими змістовними, цікавими та корисними заходами частіше.