22

чер 2018

В м. Києві пройшли навчальні семінари для фахівців сфери управління житловим фондом


Інститутом муніципального менеджменту в м. Києві 20 та 21 червня 2018 року проведено два навчальні семінари на тему: “Формування нової системи управління багатоквартирними будинками в умовах законодавчих змін”.

В зазначених семінарах взяли участь 70 слухачів, серед яких працівники органів місцевого самоврядування, керівники, юристи і бухгалтери керуючих компаній та голови ОСББ.

Поспілкуватися з учасниками семінарів завітала народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Альона Валеріївна Бабак.

У слухачів було досить багато запитань до народного депутата, яка в свою чергу абсолютно фахово відповіла на всі запитання. Після чого присутні подякували пані Альоні Бабак за її роботу в вищому законодавчому органі країни та за те, що відреагувала на запрошення організаторів заходу та прийшла поспілкуватися з учасниками семінарів.

В ході проведення зазначених семінарів спікерами було розкрито наступну тематику:

– Основні аспекти практичної реалізації норм нової редакції ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”

– Проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком

– Фінансово-економічні аспекти діяльності управителя

– Прийняття рішень співвласниками багатоквартирних будинків щодо вибору управителя та виконавців послуг

– Здійснення професійної атестації управителів за фахом “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”

– Впровадження інноваційних рішень в роботі управителя

Серед спікерів були експерти, фахівці сфери управління багатоквартирними будинками та представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Організатори заходу дякують представникам Міністерства за участь в семінарі, чіткі роз’яснення норм нормативно-правових актів та зрозумілі відповіді на запитання учасників семінару. Крім цього, фахівці Міністерства отримали від практиків пропозиції щодо вдосконалення проектів нормативно-правових атків, які наразі знаходяться на громадському обговоренні.

По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують успішне проходження курсу.

Дякуємо всім за участь в семінарах Інституту муніципального менеджменту та до нових зустрічей на наших заходах.