28

кві 2018

В м. Нова Каховка пройшов семінар для фахівців сфери управління житловим фондом


Команда Інституту муніципального менеджменту 27 квітня 2018 року провела виїзний семінар для представників ОСББ та ЖБК м. Нова Каховка.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися перший заступник Новокаховського міського голови Чурсинов Леонід Григорович, генеральний директор Інстиуту муніципального менеджменту Ошийко Костянтин Володимирович та президент Асоціації управителів житла Ліман Василь Васильович.

Виступаючі закцентували увагу присутніх на важливості проведення таких семінарів та побажали учасникам заходу плідної та конструктивної роботи.
В ході проведення семінару спікери розповіли присутнім про основні аспекти законів “Про житлово-комунальні послуги” та “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, особливості взаємодвідносин ОСББ з підприємствами – надавачами послуг, зосередили увагу на фінансово-економічних аспектах діяльності ОСББ, технічних аспектах утримання багатоквартирних будинків та інших важливих моментах ефективної діяльності ОСББ.

Слід зазначити,що участь у зазначеному семінарі взяли понад 100 представників сфери управління житловим фондом м. Нова Каховка.

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати, що свідчать про участь у заході та ще довго спілкувалися зі спікерами Ігорем Полтавцем, Оленою Шамал та Василем Ліманом.

Перший заступник міського голови Л.Чурсинов подякував представникам Інституту муніципального менеджменту за змістовний семінар та запевнив, що обов’язково такого роду семінари за сприяння виконкому Новокаховської міської ради ще не один раз проходитимуть в їхньому місті.