15

лют 2018

В м. Новоград-Волинський пройшов семінар для представників ОСББ


15 лютого 2018 року Інститутом муніципального менеджменту проведено семінар для представників ОСББ м. Новоград-Волинський.
З вітальним словом до учасників семінару звернулися заступник Новоград-Волинського міського голови Шалухін Віктор Андрійович, генеральний директор Інституту муніципального менеджменту Ошийко Костянтин Володимирович та президент Асоціації управителів житла Ліман Василь Васильович.
В своєму виступі Шалухін В.А. подякував організаторам заходу за те, що відгукнулися на запрошення місцевої влади та приїхали провести навчальний семінар для фахівців сфери управління житловим фондом Новоград-Волинського.
Ліман В.В. наголосив на необхідності проведення таких заходів для представників ОСББ, адже від якості їх роботи залежить на скільки комфортним та безпечним буде проживання співвласників в своїх помешканнях.
Ошийко К.В. подякував присутнім за проявлений інтерес до заходів Інституту муніципального менеджменту, а також відзначив відмінну роботу представників виконкому Новоград-Волинської міської ради в процесі організації даного семінару та побажав всім плідної і конструктивної роботи.
Спікерами семінару виступили дипломовані юристи, фінансисти, керівники підприємств сфери ЖКГ з багаторічним досвідом роботи в комерційних, державних та комунальних установах, які висвітлили інформацію з наступної тематики:
– Основне в законодавстві для ОСББ та ЖБК
– Організаційні та правові аспекти діяльності ОСББ
– Фінансово-економічні аспекти діяльності ОСББ
– Технічні аспекти утримання багатоквартирних будинків
– Впровадження енергоефективних заходів в будинках ОСББ
– Сучасні управлінські інструменти та ІТ-технології для роботи керівника ОСББ
Про актуальність зазначеної тематики свідчать жваві дискусії, які відбувалися в ході проведення семінару.
По завершенню семінару його учасники отримали сертифікати, що свідчать про успішне проходження курсу.