28

лис 2016

Нам один рік!


Дорогі друзі!

         Колектив Інституту муніципального менеджменту (ІММ) вже рік  успішно  проводить спеціалізовані семінари-практикуми для працівників сфери житлово-комунального господарства в м.Києві та інших містах України.
За такий невеликий відрізок часу, слухачами інституту, стали понад 800 осіб, серед яких керівники всіх ланок ЖКГ, управителі та
представники ОСББ.

Тематика семінарів ІММ різноманітна, від управління багатоквартирними будинками до управління персоналом у сфері ЖКГ. Ми не стоїмо на місці, а  постійно вдосконалюємось, розширюємо тематику семінарів, враховуючи побажання і потреби наших слухачів.

ІММ працює з широким колом партнерів і забезпечує досягнення ефективної взаємодії для досягнення загального успіху!
У цей знаменний для колективу день, хочемо побажати всім подальших професійних успіхів і процвітання! Вчитися ніколи не пізно, і ми готові Вам в цьому допомагати!

Спасибі всім, хто стояв у витоків ІММ, хто працює над його розвитком та робить інститут кращим, всім співробітникам, партнерам, спікерам!
Окреме спасибі нашим слухачам. Дякуємо за Ваш інтерес до семінарів  ІММ! Дякуємо за Вашу самовіддану працю, терпіння і розуміння нинішньої, непростої ситуації в сфері ЖКГ!

Разом ми зробимо галузь ЖКГ сучасною, престижною та прибутковою.

До нових зустрічей!

 

З повагою, колектив ТОВ “Інститут муніципального менеджменту”!