27

гру 2016

Оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Найрозумніші спільноти України 2016»


16 грудня 2016 року, у Києві відбулось урочисте оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Найрозумніші спільноти України 2016», мета полягала у демонстрації найкращих практик екозбалансованого розвитку, зокрема впровадженням рішень в енергоефективності, роздільного збору відходів, кооперації та комунікації в середині спільноти. Інститут Муніципального Менеджменту (ІММ) виступив в якості офіційного партнера. Конкурс відбувся в рамках освітнього та мотиваційного проекту «Розумне управління спільнотами», проект «Розумне управління спільнотами», реалізувався завдяки Громадською організацією «Гарні справи».

Розумне управління спільнотами – інноваційний, освітній та мотивуючий проект, який сприяє технологічному та духовному розвитку спільнот. На сьогодні в Україні присутні більше 50 тисяч юридично зареєстрованих спільнот, як наприклад: Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), Житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), Садово-дачні кооперативи, Органи самоорганізації населення (ОСН) та інші. Інтегрований національний сталий розвиток починається з інтегрованого сталого розвитку спільноти міст та розумного управління будівлями.

Переможці отримали почесні грамоти, та о 2017 році будуть включені в групу до навчальної поїздки для обміну досвідом в сусідню державу Європи.

ІММ вручив дванадцяти переможцям конкурсу ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ на безкоштовне відвідування обраного семінару до кінця 2017 року. Не без уваги залишилися учасники та відвідувачі Конкурсу, вони отримали заохочувальні подарункові ваучери на знижку.

Дякуємо Організаторам та Партнерам заходу у стимулюванні українського суспільства, з метою прогресивного розвитку та обізнаності, а також всім Учасникам, Переможцям та Відвідувачам конкурсу, ми радіємо за Вашу небайдужість, бажання вчитись, обмінюватись досвідом, і не обмежуватись в прагненні до удосконалення. Ви дійсно найкращі!

Детальніше на: www.osbbua.com