19

гру 2018

Управителі багатоквартирних будинків Харківщини взяли участь у практичному тренінгу


За ініціативи та фінансової підтримки проекту “Енергоефективність у житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) та у партнерстві з Асоціацією управителів житла Інститутом муніципального менеджменту організовано тренінг для управителів багатоквартирних будинків Харківської області.

Згаданий тренінг пройшов 18 грудня в конференц-залі готелю «Кірофф». В заході взяли участь понад 30 фахівців сфери управління житловим фондом Харкова, Чугуєва, Люботина, Деркачів та Лозової, а також представники органів місцевого самоврядування з Харкова, Чугуєва та Деркачів.

В ході проведення тренінгу  семінару регіональний консультант проекту “Енергоефективність у житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку)  Олег Масленніков ознайомив учасників з можливостями термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України, а юридичний радник проекту Руслан Кальницький  детально розповів про нову регуляторну базу та її вплив на практичну діяльність управителів.

Президент Асоціації управителів житла закцентував увагу присутніх на проблемних питаннях управителів та розповів про те, як Асоціація вирішує зазначені питання та закликав учасників семінару до єднання, адже гуртом простіше та швидше вирішувати проблемні питання сфери управління багатоквартирними будинками – зазначив В.Ліман.

Генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» Костянтин Ошийко ознайомив учасників з основними аспектами проходження професійної атестації управителями багатоквартирних будинків згідно нещодавно затвердженої постанови КМУ від 28.11.2018 №1010 «Деякі питання професійної атестації за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Менеджер тренінгових програм проекту Наталя Ільїна  поспілкувалася з учасниками семінару та отримала зворотній зв’язок від слухачів стосовно того наскільки корисним та необхідним є проведення такого роду заходів.

Після завершення заходу його учасники ще довго спілкувалися зі спікерами, намагаючись отримати відповіді на всі свої запитання, що свідчить про необхідність проведення таких тренінгів в усіх регіонах України.