23

лис 2018

Управителі Києва та Київської області взяли участь в навчальному семінарі


В Києві пройшов семінар для управителів багатоквартирних будинків
м. Києва та Київської області. Зазначений захід проведено проектом IFC, група Світового банку «Енергоефективність в житловому секторі» за організаційної підтримки Інституту Муніципального Менеджменту та у співпраці з Асоціацією управителів житла.

В семінарі взяли участь – 30 представників приватних та комунальних підприємств, що надають послугу з управління (утримання) багатоквартирним будинком з Києва, Білої Церкви, Бородянки, Бучі, Вишгорода, Вишневого, Обухова та Василькова.

В ході проведення семінару, радники та  консультанти проекту IFC, група Світового банку «Енергоефективність в житловому секторі» (далі – проект) Руслан Кальницький, Андрій Бурий, Марія Осипчук та Микола Ільїнов детально розкрили наступну тематику:

  • Нова регуляторна база та її вплив на практичну діяльність управителів
  • Основи ефективних комунікацій управителя зі співвласниками багатоквартирних будинків
  • Можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України

Всі учасники семінару отримали відповіді на поставлені запитання і подякували ініціаторам та організаторам заходу за проведення такого важливого семінару для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками.

Інститут муніципального менеджменту також дякує проекту IFC, група Світового банку «Енергоефективність в житловому секторі» за ініціативу та фінансування семінару для управителів Києва та області.

Крім цього, анонсуємо наступні навчальні семінари для управителів багатоквартирними будинками Харківської та Дніпропетровської областей, які пройдуть в грудні в Харкові та Кривому Розі.

Загалом, проведення таких семінарів планується у всіх регіонах України.

За більш детальною інформацією щодо проведення наступних семінарів, звертайтесь до Інституту муніципального менеджменту за тел.: (044) 221-45-06