11

чер 2016

У Броварах відбувся Форум ОСББ


11 червня в Броварах відбулася унікальна подія – масштабний Форум ОСББ, який зібрав експертів з усієї країни, які впродовж 7 годин розповідали про всі нюанси створення та функціонування об’єднання співвласників.

На запрошення організаторів заходу представники Інституту муніципального менеджменту взяли участь у форумі та мали нагоду презентувати Інститут широкій аудиторії, ознайомити учасників з напрямками діяльності Інституту та презентувати свої навчальні програми.

Всім учасникам форуму було роздано інформаційні листівки Інституту та запрошено бажаючих відвідати наші навчальні семінари за програмами: «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах», «Організація ефективної діяльності ОСББ в сучасних умовах» та «Маркетинг у сфері управління багатоквартирними будинками».

Участь у форумі дала можливість поспілкуватись з небайдужими співвласниками, експертами та новачками у сфері управління багатоквартирних будинків, виявити потенційних учасників наших семінарів та налагодити нові ділові зв’язки.

Дякуємо організаторам за участь у форумі та гарну організацію заходу!