28

лис 2016

У Житомирі відбувся навчальний семінар ІММ за програмою «Організація ефективної діяльності ОСББ в сучасних умовах»


24 листопада 2016  року у місті Житомир  успішно відбувся навчальний семінар Інституту муніципального менеджменту за програмою «Організація ефективної діяльності ОСББ в сучасних умовах».

З вітальним словом на заході виступили заступник Житомирського     міського голови з питань виконавчих органів ради Олександр ФЕЩЕНКО  та радник Житомирського міського голови  Юрій Антіпов .

Семінар відкрили генеральний директор Інституту Муніципального Менеджменту Юлія  Головатюк-Унгуряну та  Президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь  Ліман, та висвітлили перспективи  розвитку сфери управління багатоквартирними будинками,  в рамках Реформи житлової сфери України. Всі відмітили  високу активність міста Житомир щодо створення ОСББ та небайдужість голів ОСББ до навчання та підвищення кваліфікації.

Спікерами семінару виступили висококваліфіковані експерти галузі, науковці та практики у сфері  управління житловим фондом та впровадження заходів з енергозбереження.

Протягом дня 130 керівників ОСББ міста Житомир  здобували практичні навички щодо успішної організації діяльності ОСББ у фінансово-економічному, юридичному та технічному аспектах, впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках та багато іншого.

По завершенні семінару відбулася  дискусія “Питання – відповіді”, де учасники розглядали кращі практики вирішення найбільш актуальних питань з утримання будинків та взаємовідносин з надавачами комунальних послуг.

Дякуємо Житомирській міській раді та Управлінню муніципального розвитку Житомирської міської ради за теплий прийом та небайдужість до такої важливої сфери як управління багатоквартирними будинками!

Запрошуємо всіх бажаючих, а саме інші  міста України на подібні семінари.

До нових зустрічей!