05

лют 2017

У ІММ успішно пройшов семінар


02 лютого,  у місті Києві  відбувся перший  одноденний семінар 2017 року  «Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств ЖКГ. Ключові інструменти ефективного  управління персоналом», на якому були присутні представники 20 підприємств з різних регіонів України, працюючих у сфері ЖКГ.

Під час семінару-практикуму розглядали зміни у трудовому  законодавстві, нова Галузева угода на 2017-2018 роки.  Учасники заходу   були ознайомлені з найважливішими змінами у трудовому законодавстві, які впроваджені з 1 січня 2017 року, особливостями різних форм трудових взаємовідносин, формуванням посадових окладів працівників підприємств ЖКГ та  умовами  роботи за договорами ЦПХ. На заході висвітлювалися  питання перевірок по дотриманню трудового законодавства, новації з оплати праці на підприємствах ЖКГ . Також були  надані  ключові інструменти по  управлінню персоналом, які сприяють  поліпшенню виконавчої дисципліни, порозумінням між  керівництвом та  підлеглими.

Під час семінару були дискусії між учасниками семінару, які допомогли зрозуміти проблеми, що виникають  в світлі останніх змін у трудовому законодавстві. Учасники ділились власним досвідом,  задавали питання спікерам, отримуючи на них  професійні відповіді та обґрунтування.

Хочеться подякувати спікерам  які щиро та професійно допомагали отримувати нові знання.

По завершенню семінару, всі його учасники отримали сертифікати про успішне проходження навчального  курсу.
Окремо дякуємо учасникам семінару та бажаємо успіхів у професійній роботі. Сподіваємося, що отримані знання неодноразово допомагатимуть у вирішенні питань, які виникають у роботі.

Для всіх підприємств хто не встиг зареєструватись на семінар що  відбувся за даною тематикою, але вже заявив про це,  Інститут планує провести  подібний  семінар у найближчому часі, про що буде повідомлено на сайті   та сторінці ІММ у Facebook, або шляхом особистої розсилки на електронну пошту.