13

лют 2019

Інститутом муніципального менеджменту організовано тренінг для Чернігівських управителів


В Чернігові пройшов семінар на тему: “Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти”.

Ініціатором проведення даного заходу є проект “Енергоефективність у житловому секторі України” Міжнародної фінансової корпорації (IFC), фінансування проведення тренінгу здійснюється Швейцарською конфедерацією.
Участь у семінарі взяли  понад 30 представників сфери управління багатоквартирними будинками та представників органів місцевого самоврядування.

Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман наголосив на проблематиці, яка сьогодні потребує вирішення для нормального становлення вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками та відповів на запитання учасників.
Тренери Микола Ільїнов та Марія Осипчук  розкрили тематику, що стосується термомодернізації житлового фонду та юридичних аспектів роботи управителів в сучасних умовах.
Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” Костянтин Ошийко надав інформацію стосовно особливостей проходження професійної атестації за фахом “Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)” та відповів на запитання учасників хто, коли і де зможе пройти професійну астестацію, чи потрібне обов’язкове навчання за 72-годинною програмою тощо.
В цілому захід виявися конструктивним та цікавим, учасники були активними та задавали багато запитань спікерам, які в свою чергу не залишили без відповіді жодне запитання.