24

бер 2017

Інститут муніципального менеджменту провів семінар для Рівненських голів ОСББ


23.03.2017 року Інститутом муніципального менеджменту за ініціативи та на запрошення Рівненської міської ради для представників ОСББ міста проведено навчальний семінар “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві. Статус неприбутківця.”
В зазначеному семінарі взяли участь близко 60 представників ОСББ міста.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, який в ході свого виступу звернув увагу присутніх на важливості тематики семінару та зазначив що міська рада періодично буде проводити такого роду заходи, адже всі ОСББ є елементами цілої системи під назвою місто, а отже коли всі вищезазначені елементи будуть працювати якісно, то й місто буде комфортним і охайним. В свою чергу секретар Рівненської міської ради звернувся до спікерів з проханням надати більше практичної інформації головам ОСББ міста, поділитися кращими практиками та більше часу приділити проведенню семінару в форматі “запитання-відповіді”.
Представник Інституту муніципального менеджменту — Костянтин Ошийко подякував Рівненській міській раді за запрошення та зазначив, що проведення такого роду заходів вкотре свідчить про те, що орган місцевого самоврядування піклується про фаховий та кваліфікаційний рівень працівників сфери управління житловим фондом міста, адже саме їх робота прямо впливає на комфорт та затишок в оселях містян.
Костянтин також коротко ознайомив учасників заходу з програмами Інституту та побажав присутнім цікавого семінару, конструктивної та плідної роботи.
Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман коротко розповів учасникам семінару про сучасний стан та перспективи розвитку сфери управління багатоквартирними будинками.
Спікерами семінару виступили дипломовані юристи, економісти та фінансисти, які мають значний досвід роботи у сфері управління житловим фондом, в тому числі у створенні і забезпеченні якісного функціонування ОСББ.
В ході проведення семінару, спікери ознайомили його учасників з новаціями в законодавстві для ОСББ та ЖБК, змінами у трудовому законодавстві, особливостями трудових та цивільних/господарських відносин.
Крім цього, учасники семінару ознайомилися з механізмом проведення перевірок по дотриманню трудового законодавства на підприємствах ЖКГ, зокрема з правами та обов’язками інспектора праці та роботодавця під час перевірок, відповідальністю керівника, штрафами за порушення КЗпП тощо.
Про актуальність зазначеної тематики свідчать жваві дискусії, які відбувалися в ході проведення семінару.
Після завершення семінару лектори ще близко години давали індивідуальні консультації учасникам семінару.
Підсумовуючи, хочемо ще раз подякувати Рівненській міській раді за проведення такого роду семінарів для фахівців сфери управління.