16

кві 2016

Директор Інституту муніципального менеджменту у квітні взяла участь у семінарі «Управління багатоквартирними житловими будинками сьогодні та після першого липня»


Наталія Олійник – директор Інституту муніципального менеджменту, 15 квітня 2016 року взяла участь у навчально-практичному семінарі для представників органів місцевого самоврядування «Управління багатоквартирними житловими будинками сьогодні та після 1 липня», організований Всеукраїнською громадською організацією «Клуб мерів» за підтримки Проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України», та виступила з доповіддю на тему: «Нові взаємовідносини у сфері житлово-комунального господарства. Чи можна витрачати бюджетні кошти на ремонт приватного майна? Роль органів місцевого самоврядування після 1 липня 2016 року».

«На тлі задекларованих цілей реформ у сфері житлово-комунального господарства, сьогодні роль органів місцевого самоврядування є однією із важливих, зокрема щодо питань утримання, управління багатоквартирного житлового фонду.

Орган місцевого самоврядування повинен бути відкритим та всіляко сприяти проведенню реформ у житловій сфері, зокрема щодо управління житловим фондом.

Ефективність проведення реформи у житловій сфері полягає передусім у доступності інформації, проведенні комунікативних та просвітницьких заходів, донесення до населення інформації щодо їх прав та обов’язків. Результатом реформи має стати комфортне життя та надання послуг належної якості», – зазначила Наталія Олійник.