09

лис 2016

Керівник ІММ відвідала науково-практичну конференцію «Пріоритетні цілі стратегії розвитку галузі водопровідно-каналізаційного господарства»


З 8 по 10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру м. Київ відбувається черговий Міжнародний водний форум «AQVA UKRAINE – 2016». Захід проходить у вигляді спеціалізованої виставки та науково-практичної конференції «Пріоритетні цілі стратегії розвитку галузі водопровідно-каналізаційного господарства» та семінару «Механізми і методи скорочення втрат питної води в системах водопровідно-каналізаційного господарства».

Науково-практичну конференцію відвідала генеральний директор Інституту муніципального менеджменту Юлія Головатюк-Унгуряну.

Відкрив конференцію Едуард Кругляк, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Модератором конференції виступив Юрій Хіврич, президент Асоціації «Питна вода України».

У першій половині дня, Альона Бабак, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства виступила із темою «Законотворча діяльність в комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України».

Також, спікери конференції ознайомили учасників з найважливішими питаннями галузі водопровідно-каналізаційного господарства: нормативно-правовим забезпеченням, фінансовим станом, з можливими шляхами забезпечення інвестицій для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, основними напрямками в системі тарифоутворення та проблемами забезпечення питною водою в сільській місцевості тощо.

Після обід учасники мали можливість ознайомитися з інформацією про те, як розвиватимуться нормативи та вимоги до якості води та обговорити реальні можливості досягнення показників води.