23

бер 2016

У березні відбувся семінар “Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах”


22-23 березня 2016 року у місті Києві відбувся навчальний семінар Інституту муніципального менеджменту за програмою: «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах».

Семінар відкрила директор Інституту Наталія Олійник, яка оголосила про запровадження системної освітньої кампанії у сфері житлово-комунального господарства.

«Інститут уже відкрив реєстрацію на декілька семінарів, які відбудуться у квітні цього року у містах Одеса, Луцьк, Київ. Також найближчим часом буде розпочато набір учасників на семінари, присвячені маркетингу для управителів та інші тренінги», – зазначила Наталія Олійник.

Спікерами семінару виступили висококваліфіковані експерти, науковці та практики у сфері житлово-комунального господарства, управління житлом та енергоефективності.

Протягом двох днів роботи семінару понад 20 представників діючих підприємств, а також управителів-початківців з міста Києва та інших регіонів України, отримували знання щодо законодавчих змін у діяльності ринку управління житлом, успішної організації діяльності управителів у фінансово-економічному та технічному аспектах, практичних механізмів впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках тощо. По завершенні заходу всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Дякуємо всім нашим слухачам та запрошуємо всіх бажаючих на наступні семінари!