14

лис 2016

У Києві відбулася Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства


11-12 листопада 2016 р. у м. Києві («Президент Готель», вул. Госпітальна, 12) відбулася Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. У заході взяли участь 70 громадських організацій – членів Платформи – з усієї України.

У заході взяла участь, Юлія Головатюк-Унгуряну як представник «Фонд розвитку та інновацій ЖКГ».

Програма конференції включала обговорення викликів і можливостей євроінтеграційних процесів в Україні та регіоні Східного партнерства, а також ролі УНП в цих процесах. У рамках звітної сесії Національний Координатор та Керівники Робочих груп УНП представили учасникам конференції підсумки діяльності Платформи за попередній рік та свої очікування від подальшої діяльності Платформи. Як виступи учасників, так і звіт Керівного Комітету УНП були спрямовані на обговорення актуальних питань з метою якісного стратегічного та операційного планування діяльності Платформи на найближчі роки, чому на цьогорічній конференції було приділено спеціальну увагу. Протягом стратегічної сесії учасники конференції мали можливість напрацювати своє бачення подальшого розвитку та стратегічних завдань як УНП в цілому, так і конкретних Робочих груп Платформи.