22

вер 2016

Відбувся семінар-практикум «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах»


20 та 21 вересня  у м. Києві відбувся дводенний семінар-практикум «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах».

У заході взяли участь керівники приватних управляючих компаній та комунальних підприємств з міст Києва, Житомира, Краматорськ, Гуляйполе, Запоріжжя, Буча, Бориспіль.

Спікерами семінару виступили: Юлія Головатюк-Унгуряну, Олена Шамал, Анатолій Нечепорчук, Олексій Корчміт, Микола Ільїнов, Ірина Гриджук.

Першого навчального дня, 20 вересня, розглядали наступні теми:

«Перспективи розвитку сфери управління багатоквартирними будинками та останні новації у  законодавстві». Обговорювали форми управління та їх особливості, які функції покладаються на управителя та організація відносин з виконавцями комунальних послуг.

«Порядок проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирним будинком та укладення договору про надання послуги з у правління багатоквартирним будинком». Особливої зацікавленості в учасників викликали критерії і методи порядку проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирного будинку та оформлення конкурсних пропозицій його учасниками.

«Забезпечення управління багатоквартирними будинками управителем», а саме, якими є основні блоки заходів з управління та утримання будинку та як залучати до роботи спеціалізовані організації з надання послуг з експлуатації та утримання будинку і прибудинкової території.

«Технічні аспекти утримання житлового фонду». Розглядали, як ефективно розпланувати заходи з проведення поточного та капітального ремонтів та яким чином підвищити енергоефективність у багатоквартирному будинку.

Другого дня, 21 вересня,  було висвітлено не менш актуальні теми:

«Фінансові моделі проведення технічної модернізації багатоквартирного будинку». Обговорювали механізми залучення кредитних ресурсів для проведення модернізації багатоквартирних будинків та механізми підтримки енергоефективних проектів.

«Як допомогти ОСББ/ЖБК оформити кредит для фінансування енергоефективних засобів». Говорили, як правильно оформляти фінансову документацію для отримання кредиту та як максимально уникнути ризиків, що можуть виникнути при оформленні та обслуговуванні кредитів тощо.

«Маркетинг у сфері управління багатоквартирними будинками». В процесі обговорення, визначили основні фактори успіху в реалізації маркетингового плану підприємства та як за допомогою маркетингових засобі працювати зі споживачами.

По завершенні семінару всі учасники отримали Сертифікати.

Протягом двох днів, в більш неформальній обстановці – за чашкою кави чи чаю, усі учасники мали можливість не лише повчитися, а й роззнайомитися та поділитися власним досвідом з управління.

Даний семінар і надалі буде проводитися інститутом.

Ми щиро вдячні всім учасникам за прийняту участь – адже семінар відбувся завдяки Вам!!!