03

лис 2016

У ІММ успішно пройшли чергові семінари


1 листопада відбувся семінар-практикум: «Управління багатоквартирним будинком: нові правила та вимоги до оформлення документації»

Під час семінару-практикуму розглядали новації законодавства у сфері управління житловим фондом.

У формі інтерактивних лекцій учасникам семінару спікерами інституту було презентовано теми: «Основні тенденції реформування у сфері управління багатоквартирними будинками: чого чекати і як використовувати зміни у своїй роботі?», «Нова редакція ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»: найважливіші зміни, що відбуваються у трикутнику відносин», «Правила проведення загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків та вимоги до оформлення протоколів», «Порядок проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирного будинку та оформлення конкурсних пропозицій» тощо.

Більшість учасників цікавило питання прийняття нової редакції ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», який в свою чергу надасть можливість прийняти Постанову КМУ «Про затвердження Типового договору на надання послуги з управління багатоквартирними будинками та прибудинковими територіями».  Оскільки без цього не дуже просто працювати управителю.

2 листопада відбувся семінар-практикум «Управління персоналом для підприємств житлово-комунальної галузі»

Протягом семінару-практикуму, Ірина Гриджук, бізнес-тренер, знайомила представників підприємств та організацій житлово-комунальної галузі з сучасними підходами в управлінні персоналом. Оскільки керівник сфери ЖКГ має досконало оперувати знаннями з правильного налагодження комунікації, адже, саме від цього залежить наявність порядку чи хаосу на підприємстві.

Учасники вчилися використовувати інтерактивні методи – кейс-стаді у своїй роботі. А саме, керівники засвоїли, як правильно та ефективно налагодити роботу відділу, та, що саме впливає на ефективно виконану роботу співробітниками. І головне, учасники семінару-практикуму мали можливість виробити власний АЛГОРИТМ УСПІШНОГО КЕРІВНИКА, а декілька вправ дали змогу закріпити знання з формування ефективного лідера.

Швидко проминуло два насичених навчальних днів. Хочеться подякувати спікерам, які щиро та професійно допомагали отримувати нові знання.

Окремо дякуємо учасникам семінару та бажаємо успіхів у професійній роботі, сподіваємося, отримані знання неодноразово допомагатимуть у вирішенні питань, які виникають у роботі.