Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Всеукраїнська практична конференція “Нормативно-правове регулювання ринку управління багатоквартирними будинками: сучасний стан та формування стратегії змін”

10 Серпня, 2017 - 11 Серпня, 2017

В конференції планується участь керівництва Мінрегіону, міських голів, експертного середовища та управителів (виконавців послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій).

Конференція є майданчиком для обговорення юридичних, економічних та інших практичних аспектів роботи управителів в умовах законодавчих змін.

В ході проведення конференції її учасники отримають від спікерів (представники Мінрегіону, управителі-практики, фахівці у сфері енергозбереження тощо) актуальну інформацію про діяльність управителів в сучасних умовах, перспективи розвитку вітчизняного ринку управління житловим фондом та роль органів державної влади і органів місцевого самоврядування в зазначеному процесі.

Також в ході проведення заходу буде розглянуто важливі питання щодо ролі та участі управителів в процесі впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків, проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирним будинком, фінансово-економічних аспектів діяльності управителів, професійної атестації управителів та ін.

Отримати більш детальну інформацію щодо участі в конференції можна за тел.: (093) 392-16-22 Ошийко Костянтин

Details

Start:
10 Серпня, 2017
End:
11 Серпня, 2017
Event Category:

Venue

Миколаївська дорога,144 (конференц-зала ПАТ “Одескабель”)
Одеса, Ukraine

Organizer

Інститут муніципального менеджменту
Phone:
+38 (044) 221-45-06
Email:
info@imm.in.ua