Asociacia_gitla

Громадська спілка «АСОЦІАЦІЯ УПРАВИТЕЛІВ ЖИТЛА» – професійне об`єднання підприємств та експертів, які працюють у сфері управління багатоквартирними будинками в Україні

Font_rozvitku_gkh

Громадська спілка «Фонд розвитку та інновацій ЖКГ» – неприбуткова організація, яка сприяє розвитку інвестиційного клімату у сфері модернізації житлово-комунального господарства в Україні

NK_logo

«Наш Квартал» – це інформаційна і комунікативна on-line платформа для ринку Керуючих Компаній, приватних Керуючих Компаній і ОСББ. Є інноваційним інструментом, що підвищує ефективність взаємодії в сфері ЖКГ для всіх учасників ринку.

ukrteplokomunenergo

Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання „Укртеплокомуненерго” є добровільним міжгалузевим об’єднанням самостійних юридичних осіб: теплогенеруючих, теплотранспортуючих та теплосервісних організацій, виробничих підприємств, науково-дослідних, проектних, ремонтобудівельних та інших підприємств та організацій різних форм власності, які об’єдналися з метою координації їх діяльності для вирішення питань енергозабезпечення населених пунктів України.

Pitevaya_voda

Асоціація “Питна вода України” створена у березні 2009 року. Засновниками Асоціації виступили такі потужні підприємства, як “Укрводоканал”, “Полтававодоканал”, “Рівнеоблводоканал”, “Миколаївводоканал”, “Луцькводоканал”, а також низка науково-виробничих підприємств, що працюють в цій галузі. Кількість учасників Асоціації постійно зростає. Асоціація “Питна вода України” є господарською асоціацією, яка створена для представлення інтересів своїх учасників, без мети отримання прибутку.

energo_efectibnost

Асоціація “Енергоефективні міста України” (АЕМУ) – добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

spilnimi_zusilami

Асоціація міст України (АМУ) заснована в червні 1992 року, до її складу входить 557 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України.т. Основна мета діяльності Асоціації – підтримка курсу ринкових перетворень, розширення горизонтальних зв’язків між містами на ґрунті економічного співробітництва, захист законних прав та інтересів членів Асоціації в органах влади та управління, взаємодія з владними структурами і громадськими об’єднаннями в справі перетворення України на країну з соціально орієнтованою ринковою економікою.

club_metriv

Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів» – це об’єднання колишніх та нині діючих міських голів, створене для розв’язання проблем місцевого самоврядування.
«Клуб мерів» зареєстрований в 2005 році, він є неурядовою організацією, яка створена та діє відповідно до Конституції та законів України.
Місія ВГО «Клуб мерів» – сприяння розвитку місцевого самоврядування в Україні.

budivnictva_gitla

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Dergenergoefectivnost

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і який реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.