«Як обрати управителя багатоквартирного будинку, якщо не створили ОСББ?», 21 жовтня 2016 р., у прямому ефірі програми «Громадська приймальня» ТРК «Київ», говорила Олена Шамал, спікер Інституту муніципального менеджменту, директор ТОВ «Домком Україна»

Юлія Головатюк-Унгуряну, керівник Інституту муніципального менеджменту у прямому ефірі програми «Громадська приймальна» ТРК «Київ», обговорювали питання: “Як обрати управителя будинку, якщо не створили ОСББ?”

foto

Навчальні семінари для управителів багатоквартирних будинків

Про зміни та реформування комунальної галузі мова йде з 1 липня 2015 року, коли набрав чинності Закон України №417-VІІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Закон фактично «відкрив» ринок управління багатоквартирними будинками і передбачив три форми управління багатоквартирним житловим фондом.

Інститутом муніципального менеджменту (вул. Б.Хмельницького, 8/16, м.Київ) розроблено серію семінарів-практикумів, спрямованих на підвищення кваліфікації та полегшення роботи діючих управителів.

Читати далі

images

Інститут муніципального менеджменту започатковує навчання управителів багатоквартирних будинків

Інститут муніципального менеджменту (далі – Інститут) за підтримки Асоціації управителів житла та Фонду розвитку та інновацій ЖКГ започатковує навчання управителів багатоквартирних будинків, майбутніх голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ), а також підвищення кваліфікації членів правлінь та ревізійних комісій вже існуючих ОСББ, керівників підприємств та управителів з досвідом роботи.

Читати далі

logo_uk

15-16 лютого 2016 року у місті Києві відбувся перший навчальний семінар за програмою:«Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах». 

Читати далі

logo

15-16 лютого 2016 року у м. Києві відбудеться семінар «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах»

Читати далі