adizes

Рецензія на книгу Іцхака Адізеса: «Стилі менеджменту – ефективні і неефективні»

«Менеджмент – занадто складний процес, щоб з ним могла впоратися одна людина»
Іцхак Адізес

Книга видатного фахівця з підвищення ефективності компаній і державних установ Іцхака Адізеса: «Стилі менеджменту – ефективні і неефективні» – в динамічному стилі розповідає нам про одну зі складових його власної методології менеджменту. Ця методологія в бізнес-середовищі звучить як «Методологія Адізеса».

Читати далі

Chefer_Bodo

Рецензія на книгу Бодо Шефера «Практичний маркетинг»

Не розповідайте людям про те настільки є хорошою ваша продукція. Говоріть їм про те настільки вона покращить їхнє життя.
Бодо Шефер

Сьогодні варто лише переглянути весь перелік конференцій, майстер-класів, семінарів та інших навчальних семінарів, які проводять для спеціалістів, що працюють у сфері реклами і піар, щоб зрозуміти одне, що це не лише чиясь забаганка і бажання заробити на вас кошти, але й необхідність. Проте, і перше, і друге мають право на життя, тому, потрібно ретельно читати, перш ніж іти на навчання. Однак, навчання не проходить без прочитання корисної та необхідної літератури. Давайте поговоримо про книгу Бодо Шефер «Практичний маркетинг», рекомендації почитати яку не один раз з’являлися у стрічці новин на ФБ.

Читати далі