Chayka!

Попри наявний у мене тривалий досвід роботи у галузі, на семінарі ІММ я отримала можливість подивитись на існуючі проблеми під іншим кутом. Семінари ІММ – це не просто можливість почути думки провідних експертів, а нагода отримати саме практичні інструменти, що вкрай важливі для ефективної роботи в сучасних умовах. Дякую!

Чайка Олена Іванівна
Генеральний директор житлово – комунального об’єднання Нововолинської міської ради

Був у Києві в травні на семінарі з управління багатоквартирним будинком. Від нашої організації було 3 особи і кожен дізнався за своїм напрямом роботи багато важливого і нового. Дякую за організацію семінару на високому рівні. Готуйте семінари на інші теми і ми обов’язково ще приїдемо! Привіт з Одеси!

Дзекіш Роман Олександрович
Юрист, ТОВ “Фірма “Наш Дім”

Dzerkich
Bilan

Взяла участь у дводенному навчальному семінарі з управління багатоквартирними будинками в  Інституті муніципального менеджменту. Добірка лекторів вражає своїм професіоналізмом і практичними знаннями. Дуже сподобалося, тому запрошення взяти участь у наступному семінарі Інституту на тему: “Маркетинг у сфері управління багатоквартирними будинками” прийняла з задоволенням. Дякую Ірині Гриджук, тренеру яка висвітлила абсолютно нову тему для ЖКГ – маркетинг. Ірина цікаво та в живому форматі тримала зв`язок з аудиторією, давала конкретні поради, які вже зараз можна застосовувати в роботі. Буду радити ІММ всім знайомим.

Білан Тетяна Василівна
Генеральний директор приватного підприємства “Столичні будинки”