top of page

Бізнес-школа

Для управителів багатоквартирних будинків

img15.png
img19(2).png

Управління будинками — це не тільки організація їхнього ефективного утримання, а й побудова взаємодії зі співвласниками цих будинків, а також орендарями. Саме тому, ми пропонуємо програму, яка дозволяє не тільки краще розібратися в особливостях управління будинками, а й розвинути свої особистісні компетенції, необхідні для успішного ведення бізнесу та комунікації з клієнтами.

Хочете успішно розвивати бізнес у сфері управління багатоквартирними будинками та житлово-комунального господарства? Долучайтесь до програми професійного розвитку для менеджерів та управителів.

Основна місія програми — надати знання та інструменти, необхідні для розвитку та масштабування бізнесу у сфері управління житлом. Під час проходження програми  ви опануєте інструменти ефективної комунікації, управління проєктами, ризиками та ресурсами, спробуєте визначити нові горизонти для розвитку власного бізнесу. Навчання дозволить розглянути свою діяльність під іншим кутом та організувати свій бізнес максимально ефективно завдяки залученню інноваційних технологій та новітніх методів менеджменту. Програма розроблена для управителів багатоквартирних будинків, а також менеджерів, які готові створювати та розвивати власний бізнес в цій сфері.

Про програму

Навчальна програма буде цікава та корисна для

img16.png

Управителів

Які вже мають бізнес, але хочуть надалі ефективно його розвивати

img17.png

Менеджерів

Які мають досвід роботи, але тільки починають розглядати цю діяльність, як власний бізнес

img18.png

Голів та членів правлінь ОСББ та асоціацій ОСББ

Які мають успішний досвід та хочуть масштабувати свою діяльність

Переваги програми

Актуальність

Теми та модулі програми є актуальними та адаптованими саме для сфер житлово-комунального господарства та управління багатоквартирними будинками

Практичність

Протягом програми учасники мають створити власний робочий проєкт, який дозволить протестувати всі інструменти у своїй практиці під час навчання

Конкретика

Програма складається з 5 концентрованих модулів, які дозволять отримати фундамент знань та інструментів, необхідних для успішного ведення та розвитку бізнесу.

img45.png

Готові покращити свої професійні навички та набути цінний досвід, необхідний для ефективного розвитку бізнесу?

Реєструйтеся на програму вже зараз.

img8(1).png

Заявка на навчання
 

Заповніть форму і наші менеджери неодмінно проконсультують вас по навчальним програмам

Набір на сертифікацію відбувається щомісячно

Анкета

bottom of page