15

тра 2019

В Києві пройшов семінар для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками


14 травня 2019 року Інститутом муніципального менеджменту  за підтримки Асоціації управителів житла проведено семінар для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками на тему: «УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ: ЮРИДИЧНІ, ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ».

Участь в зазначеному семінарі взяли близько 60 слухачів, серед яких управителі багатоквартирними будинками, голови правлінь ОСББ та представники органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.

До висвітлення тематики семінару були запрошені фахівці Мінрегіону, практики сфери управління багатоквартирними будинками та бізнес-консультант, який є фахівцем у сфері побудови ефективних комунікацій, зв’язків з громадськістю тощо.

В ході проведення семінару лекторами розглянуто питання, що стосуються практичної реалізації норм нової редакції ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», фінансово-економічних аспектів діяльності управителів з 01.05.2019 року, проблемних питань, які сьогодні існують в практичній діяльності управителів та шляхи їх врегулювання.

Надзвичайно активно учасники семінару відпрацювали з бізнес – тренером блок питань, що стосуються основ ефективних комунікацій управителя зі співвласниками багатоквартирних будинків.

По завершенню семінару, генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» Костянтин Ошийко вручив учасникам сертифікати, що свідчать про успішне проходження курсу.