22

лис 2019

В Кропивницькому пройшов тренінг на тему «Нові реалії управління багатоквартирними будинками:юридичні аспекти»


21 листопада 2019 року Інститутом муніципального менеджменту у партнерстві з Асоціацією управителів житла в Кропивницькому проведено тренінг на тему: «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти».

Зазначений тренінг відбувся за ініціативи та фінансової підтримки Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

В заході взяли участь близько 30 учасників, серед яких управителі багатоквартирними будинками, представники органів місцевого самоврядування та органів державної влади.

Тренери Віталій Мельник та Руслан Кальницький розкрили тематику семінару щодо можливостей термомодернізації багатоквартирних будинків та щодо юридичних аспектів діяльності управителів в сучасних законодавчих умовах.

Учасники тренінгу досить активно вступали в дискусії з тренерами, задавали багато запитань та отримали на всі запитання фахові відповіді.

По завершенню тренінгу учасники подякували організаторам та тренерам за високопрофесійний захід та фахове донесення матеріалу.