12

лис 2019

В Одесі відбувся тренінг для управителів багатоквартирних будинків


За ініціативи та фінансової підтримки проекту “Енергоефективність у житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) та у партнерстві з Асоціацією управителів житла, Інститутом муніципального менеджменту організовано тренінг для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками Одеської області.

Згаданий захід пройшов 11 листопада в конференц-залі готелю “Raziotel Mаренеро Одеса”. В даному заході  взяли участь понад 50 учасників , серед яких управителі багатоквартирними будинками та представники органів місцевого самоврядування Одеської області.

В ході проведення тренінгу  регіональний консультант проекту “Енергоефективність у житловому секторі” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку)  Віктор Мостовой ознайомив учасників з можливостями енергомодернізації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України, а юридичний радник проекту Марія Осипчук  детально розповіла про нову регуляторну базу та її вплив на практичну діяльність управителів.

В учасників заходу було досить багато запитань до спікерів, на які вони отримали вичерпні відповіді.