14

бер 2019

В Хмельницькому пройшов юридичний тренінг для управителів багатоквартирними будинками


Тренінг “Нові реалії управління багатоквартирними будинками:юридичні аспекти” проведено Інститутом муніципального менеджменту для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками та представників органів місцевого самоврядування Хмельницької області. Тренінг проходив за ініціативи проекту “Енергоефективність у житловому секторі України” Міжнародної фінансової корпорації (IFC) за фінансування Швейцарської конфедерації та у партнерстві з Асоціацією управителів житла.

У тренінгу взяло участь 37 осіб, серед яких представники приватних та комунальних керуючих компаній і представники  органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

В ході проведення тренінгу спікери Юрій Лягутко та Марія Осипчук розкрили низку питань, що стосуються термореновації багатоквартирних будинків та юридичних аспектів роботи управителів в сучасних умовах.

Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” доповів присутнім про особливості проходження професійної атестації управителями та закцентував увагу присутніх на тих питаннях, які ще необхідно врегулювати в цій сфері.

Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман поспілкувався з учасниками та зосередив їх увагу на практичних питаннях, які потребують врегулювання.