11

гру 2019

Запорізькі фахівці сфери управління багатоквартирними будинками взяли участь в тренінгу


10 грудня 2019 року в Запоріжжі пройшов тренінг на тему: «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти». Даний захід організовано Інститутом муніципального менеджменту у партнерстві з Асоціацією управителів житла.

Слід зазначити, що зазначений тренінг відбувся за ініціативи та фінансової підтримки Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

В заході взяли участь близько 50 учасників, серед яких представники приватних та комунальних керуючих компаній, ФОПи – управителі багатоквартирними будинками, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування з обласного центру та різних міст і районів Запорізької області.

Регіональний консультант Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» по Запорізькій області Ігор Галочка виступив з презентацією щодо шляхів та можливостей термомодернізації багатоквартирних будинків, а юридичний радник даного проекту Руслан Кальницький щодо юридичних аспектів діяльності управителів в сучасних законодавчих умовах.

Досить багато запитань лунало від учасників тренінгу до спікерів, які досить фахово надали роз’яснення та відповіді.

По завершенню тренінгу учасники подякували організаторам та тренерам за цікавий захід та запросили частіше відвідувати їх місто з такими заходами.