07

бер 2019

Понад 50 фахівців взяли участь у тренінгу для управителів в Сумах


Зазначений тренінг організовано ТОВ “Інститут муніципального менеджменту”за ініціативи проекту “Енергоефективність у житловому секторі України” Міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) та за фінансування Швейцарської конфедерації.
В заході взяли участь фахівці сфери управління багатоквартирними будинками та представники органів місцевого самоврядування Сумської області.
В ході проведення заходу тренери Олег Масленніков та Руслан Кальницький розкрили питання, що стосуються термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності та нової регуляторної бази і її впливу на практичну діяльність управителів.
Василь Ліман закцентував увагу присутніх на практичних проблемах управителів та окреслив можливі шляхи їх вирішення, закликав присутніх до гуртування та вступу до Асоціації управителів житла.
Генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” Костянтин Ошийко  озвучив основні аспекти щодо проходження управителями професійної атестації та зазначив ті питання, які сьогодні ще необхідно врегулювати для нормального та повноцінного функціонування процесу здійснення професійної атестації управителів.
Вцілому захід виявився цікавим, наповненим дискусіями, що свідчить про актуальність програми тренінгу.