28

тра 2019

Представники керуючих компаній та голови ОСББ Житомира взяли участь в семінарі-практикумі


ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» за сприяння
ГС «Асоціація управителів житла» та на замовлення Житомирської міської ради провів семінар для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками Житомира на тему: «Управління багатоквартирними будинками в умовах законодавчих змін: теорія та практика».

Зазначений захід пройшов 27 травня в сесійній залі Житомирської міської ради. Слухачами були близько 70 осіб, серед яких представники керуючих компаній, голови ОСББ та представники Житомирської міської ради.

З вітальним словом до учасників звернулися начальник Управління муніципального розвитку Житомирської міської ради Артем Ражев, який подякував Інституту муніципального менеджменту за організацію та проведення такого семінару в їх місті, в свою чергу генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» Костянтин Ошийко подякував керівництву Житомирської міської ради за довіру та чергове запрошення фахівців Інституту муніципального менеджменту з метою проведення семінару для спеціалістів сфери управління багатоквартирними будинками Житомира.

В ході проведення семінару спікери Марія Осипчук, Анастасія Снігур та Василь Ліман розкрили тематику, що стосується аналізу підзаконних нормативно-правових актів, особливостей взаємодії управителів, ОСББ з постачальниками комунальних послуг та фінансово-економічних аспектів управителів.

Під час заходу слухачі задавали досить багато запитань спікерам, що говорить про актуальність тематики семінару та необхідність проведення такого роду семінарів, адже останнім часом було прийнято досить багато нормативно-правових актів, які регулюють діяльність у сфері управління багатоквартирними будинками і як показує досвід практикам досить складно самостійно розібратися з тонкощами законодавства.