24

жов 2019

Проведено навчальний семінар для представників ОСББ та управителів м. Лозова


На запрошення ГС «Асоціація ОСББ «Лозівчани» Інститутом муніципального менеджменту у партнерстві з ГС «Асоціація управителів житла» проведено навчальний семінар для фахівців сфери управління багатоквартирними будинками м. Лозова на тему: «Організація ефективної діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в сучасних умовах».

Зазначений захід пройшов 23 жовтня в актовому залі КП «Житлова управляюча компанія». Участь в семінарі взяли близько 40 представників ОСББ та управителів міста.

З вітальним словом до учасників звернулися заступник Лозівського міського голови – Валерій Крикун, президент Асоціації управителів житла – Василь Ліман, керівник Асоціації ОСББ «Лозівчани» Сергій Костюк та генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» – Костянтин Ошийко.

В ході проведення семінару спікерами висвітлено тематику, що стосується перспектив розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні, організаційних та правових аспектів діяльності ОСББ, особливостей взаємодії ОСББ з монополістами-надавачами комунальних послуг та ін.

Слід відмітити, що аудиторія була досить активною і учасники семінару задавали багато запитань на які отримали фахові відповіді від доповідачів.

По завершенню заходу організатори та учасники подякували представникам ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» та ГС «Асоціація управителів житла» за проведення семінару на високому рівні та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.