27

вер 2019

У Житомирі відбувся семінар для представників ОСББ


ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» за сприяння ГС «Асоціація управителів житла» та на замовлення Житомирської міської ради провів семінар для новостворених ОСББ м. Житомира на тему: «Організація ефективної діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку».

Зазначений захід пройшов 26 вересня в сесійній залі Житомирської міської ради. Слухачами були понад 50 голів правлінь ОСББ міста.

З вітальним словом до учасників звернулися заступник Житомирського міського голови – Сергій Кондратюк та генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» – Костянтин Ошийко, який подякував керівництву Житомирської міської ради за довіру та чергове запрошення фахівців Інституту муніципального менеджменту для проведення навчального семінару для новостворених ОСББ Житомира.

В ході проведення семінару спікери Олена Шамал, Анастасія Снігур та Володимир Воробей розкрили тематику, що стосується аналізу підзаконних нормативно-правових актів, правових аспектів організації діяльності ОСББ, фінансового обліку ОСББ та технічних аспектів утримання багатоквартирних будинків.

В ході проведення семінару та після його завершення слухачі задавали досить багато запитань спікерам, що говорить про актуальність тематики семінару та необхідність проведення такого роду семінарів.