30

вер 2016

Відбувся семінар «Управління персоналом для підприємств житлово-комунальної галузі»


28 вересня у м. Києві відбувся семінар-практикум «Управління персоналом для підприємств житлово-комунальної галузі».

Семінар відкрили Наталія Олійник та Юлія Головатюк-Унгуряну.

«Даний семінар в Інституті є новим і потребує уваги зі сторони керівників, оскільки найбільш важливим елементом діяльності компанії і головним джерелом її розвитку є кваліфіковані працівники, їхня майстерність та мотивація до діяльності», – зазначила Наталія Олійник.

Актуальність теми семінару зумовлена формуванням ринку керівників житлово-комунальної сфери та впровадженні сучасних форм і методів управління персоналом.

Основним завданням керівника, в даних умовах, повинен стати постійний аналіз та оцінка можливостей і здібностей  співробітників, щоб доручати завдання, які вони могли виконати із задоволенням в терміни, і як результат – піднімалася самооцінка від зробленої ними роботи.

Семінар провела бізнес-тренер Ірина Гриджук. На семінарі розглядалися практичні інструменти управління персоналом. Зокрема, під час заходу учасники дізналися, як ефективно керівник може використовувати у своїй діяльності «трикутник компетентності» – З-В-К (Знання-Відповідальність-Контроль).

Не меншої зацікавленості в учасників викликала «ШКАЛА ВПЛИВУ» на співробітників. У ній першим кроком є «вираження незадоволення» і останнім – «звільнення», а між ними – проміжні рівні. Головною порадою для керівника у роботі зі шкало є те, що він повинен у своїй роботі розробити власний варіант шкали і забезпечувати її виконання.

Ізюминками  семінару стали тренувальна вправа “Змініть  гру”, під час якої учасники  тренували свої навички для стимулювання  у підлеглих мотивації самостійно вирішувати виробничі проблеми та завдання, а також вправа по стрес-менеджменту, яку провела Юлія Головатюк-Унгуряну.

Цей семінар  був відмічений надзвичайно позитивною атмосферою і динамізмом. Дякуємо Ірині Гриджук за професіоналізм і харизму, а всім учасникам – за відкритість до нових знань! Сподіваємося, що отримана інформація та практичні інструменти, отримані під час цього заходу,  найближчим часом будуть використані на практиці.