top of page

Програми для органів місцевого самоврядування

img20.png
img24(1).png

Робота в органах місцевого самоврядування вимагає особливих знань. Особливо, якщо мова йде про сферу житлово-комунального господарства. Ми розуміємо, які виклики постають перед представниками муніципалітетів. Тому наш інститут пропонує для них навчальні програми, які дозволяють краще зрозуміти сферу управління будинками та сформувати власний план дій по роботі зі сферою житлово-комунального господарства міста. 

Розуміння особливостей сфери житлово-комунального господарства та законодавчих правил є критичним для ефективної роботи органів місцевого самоврядування. Але часто складно отримати всі необхідні знання в одній організації. Саме тому, ми створили програми для представників муніципалітетів, які дозволяють розібратися в тонкощах законодавчого регулювання, особливостях процесу управління будинками, переглянути підходи до формування місцевих програм. 

Про програми

Програми будуть цікаві для:

img21.png

Представників профільних департаментів та управлінь

img22.png

Місцевих депутатів

img23.png

Представників громадських організацій

Після навчання за програмою для органів місцевого самоврядування учасники зможуть:

Краще розібратися у законодавчих змінах у сфері житлово-комунального господарства

Сформувати план підтримки розвитку сфери житлово-комунального господарства міста

Навчитись створювати міські програми підтримки

Програма розроблена для представників департаментів та управлінь житлово-комунального господарства. Програма складається з тематичних навчальних занять. Після проходження навчання представники муніципалітетів дізнаються як законодавчі зміни впливають на їхню діяльність, та якою вона має бути; як підтримувати розвиток сфери житлово-комунального господарства в місті та створювати ефективні програми фінансової підтримки. 

img46.png
img8(1).png

Заявка на навчання
 

Заповніть форму і наші менеджери неодмінно проконсультують вас по навчальним програмам

Набір на сертифікацію відбувається щомісячно

Анкета

bottom of page